Diskusná téma: Diskusia

Re:veľké plány

Jaro | 17.02.2019

1. okrem Amazonu oslovim aj MEDUSAGROUP. Mozem hrat a rad pomozem aj organizacne
2. MAJALES super napad. Ideme
3. Velky futbal s vami vzdy chlapci
4. 27.7. rusim dovolenke a hlasim sa do sluzby v Losonci

Tomas | 17.02.2019

Turnaj: pomôžem organizačne. Čo bude treba. Hrať nebudem
Majales: ano
Zápas: prídem ale či aj hrať, to ešte neviem.
Lošonec: pokiaľ budem doma tak ano.

Jano K. | 17.02.2019

1. hrať pôjdem, zabezpečím medializáciu po akcii na hlas.sk, ak bude treba pomôžem organizačne.
2. dobrý nápad, značím si. Len prosím, iné jedlo ako boršč, lebo to by som radšej zostal o suchom chlebe. :-D
3. rád si zahrám. Mohol by som sa opýtať starých pánov Suchej nad Parnou, či si s nami nedajú zápas a teoreticky by to potom mohlo byť tam.
4. Lošonec áno.

Jano K. | 17.02.2019

Este k Losoncu.

Hrat sa bude v piatok alebo sobotu. Teda 26. alebo 28. júla. Teda v inom termíne, ako je tu uvedený. To by som mohol vediet v priebehu týždňa.

A co sa týka nominacie, tak ja som za, aby najprv išli chalani, čo už s nami hrali a občas aj hrávajú (Doga, Poldo, J. Morong, či Pato Velšic) až potom by som oslovoval Ekima či Nora.

Re:Re:veľké plány

Jano K. | 17.02.2019

* Hrat sa bude v piatok alebo NEDELU... som chcel napisat. Cize v sobotu sa ten zapas v Losonci nehra.

Re:Re:Re:veľké plány

gama | 18.02.2019

V prípade, že hodový zápas v Lošonci sa bude hrať v nedeľu 28.07.2019 , tak sa hlásim do zostavy.

Re:Re:Re:veľké plány

Jano K. | 19.02.2019

Potvrdený termín, hrá sa v NEDEĽU 28.7. Už si iba upresníme čas.

Re:Re:veľké plány

Tomas | 18.02.2019

Suhlasim s Janom

Beli | 18.02.2019

1. Pomozem aj organizacne aj na palubovke
2. Majales by som isiel
3. Belky fucik ano, mozem vybavitt satne, ihrisko a zasadacku s kuchynou/ tj bohdanovce,, ak nebudu hrat doma v tom termine
4. Ak nebudem na dovolenke, rad sa zucastnim

Juro K | 19.02.2019

Zatiaľ sa viem vyjadriť len k bodu 4 rád si prídem zahrať

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok