Diskusná téma: Diskusia

Re:Odveta s Drvičom Lošonec

Milánko | 04.09.2018

Potvrdzujem moju účasť som za Hrnčiarovce občerstvenie skvelý nápad a dám si aj guláš od Kraja keby náhodou. :-)

Re:Re:Odveta s Drvičom Lošonec

Beli | 04.09.2018

Idem

Georgo | 04.09.2018

chcem ísť

Tomas | 05.09.2018

Rado sa vyjadril že tiež pojde

Šport NEdela

Slnko | 30.08.2018

Ak budem mat koleno v takom stave ako doteraz tak maximalne na trave, v hale urcite nie, mudrejsi budem az po vysledkoch 4.10

Šport NEdela

Tomáš | 28.08.2018

Ahoj.
Neda mi to a preto som sa rozhodol napisat sem. Šport Nedela existuje už nejaký ten rok. Od povodneho zámeru hrat len futbal sme presli aj na plesy, turnaje, ....
Ako zakladajuci člen tejto pomerne už rozsiahlej partie si musim ale položiť otazku ,, ako dalej ". Otazka je aj pre všetkých členov Šport Nedela.
Partia sa postupne rozpadala- Dodo, Rado, Martin Partel, Peto Slamka, Maros, Rišo.....najnovsie Peter Hutar- nevie kedy.
Prijali sme nových chlapov- Juraj Henisch, Juraj Klembara, Jano Kral, JAnci Gombala, Jaro Halasz, Peto Hudak, Peto Belica, MArek Šebek
Dôvod bol jednoznacný- bolo nas malo, nemal kto hrávat.
Chlapi zapadli myslim , ze na vybornú.
Preto otázka , kto bude od septembra hrávat?
Či nas bude zas len, 7-8 kusov, alebo 15-16 kusov. ?
Bolo by nanajvýš seriozne sa vyjadrit , kto bude chodit a bude chcet hravat .
Aby sa nestalo to , ze sa bude žundrat, šomrat, viest dialog smerom :....je nas vela, nepojdem je vas dost, pojdem len ked Vas bude malo, striedanie pri vacsom pocte hracov ? a podobne ......
Zaleží mi na tom , aby sa pokračovalo v tom , co sme pred rokmi založili.
Dušan, Krajo. Gabo, Miloš, Suso, Juraj H, Jano, Juraj K, Beli, Janči Gombala, Peter Hudák, MArek, JAro,...
Aby sme stale nemuseli povolavat toho alebo toho.
Treba dat tomu jasne pravidla- napr. nahlasit sa vzdy do stvrtka....ak je nas malo, oslovime iných.
Mam potrebu to povedat takto, lebo je tu z toho v posledom case taký malý cirkus.
Ospravedlnujem sa ak so na niekoho zabudol......mam uz svoj vek :-)
Pekný den priatelia

Re:Šport NEdela

Jano K. | 28.08.2018

So mnou rátajte.

Georgo | 28.08.2018

So mnou prosím rátajte

Juro K | 28.08.2018

So mnou rátajte

Re:Re:Šport NEdela

Gama | 28.08.2018