Dolné malo navrch

02.05.2019 15:02

Dňa 27.4.2019 o 11.00 na tréningovom ihrisku Jaslovských Bohuníc si naša equipa zmerala sily s Dolným Dubovým. Napriek nášmu zlepšenému výkonu a kompaktnému prejavu hry malo Dolné Dubové navrch o čom svedčí aj výsledok 1:3. Ale poďme pekne po poriadku. Aj ked celý týždeň sa nám predpoved počasia vyhrážala, napokon sme si lepšie futbalové počasie ani nemohli priať. Slnko pod mrakom, mierny vietor, teplota ako ideálne červené víno. Mierne komplikácie nastali, ked súper meškal a delegovaný rozhodca sa musel postaviť do ich svätyne. Ako náhradník sa osvedčil skrytý rozhodcovský talent Martin K. Prvý polčas sa dá zhrnúť asi takto: 2 hrubé chyby v obrane, pomalé oťukávanie a rozbiehanie zálohy a nevýrazný útok. Stálo nás to 2 góly. V druhom polčase: Zlepšená obrana, zohratosť zálohy a súvislý útočný tlak. Pribudli aj šance a 2-3 tutovky. Jedna premenená a jedna zahodená penalta. Najlepšie zo zápasu sme zvládli rozcvičku, prestávku a pozápasové občerstvenie. Udržali sme priemer strelených golov Sportnedele na zápas na čísle 1. Pravdou je, že víťazstvo v našich priateľských zápasoch je síce želané, ale určite druhoradé. A tak v prvom rade sa nám podarilo zorganizovať parádnu spoločenskú akciu, kde ziskom je spoznávanie nových ľudí, upevnenie vzťahov a dobrý pocit. Dakujeme všetkým, ktorý k tomu prispeli.