Jánsky nohejbalový turnaj v Terchovej

26.06.2016 14:38

Ahooooj. Casť našej partie sa zúčastnila na nohejbalovom turnaji v Trechovej. Krásne počasie, slniečko a dobrá partia nasvedčovala tomu, že úspech nemusi byť len účasť ale aj niejake to podiové umietnenie. A tak sa veru aj stalo. Partia zložená s hračov- Duško Hutár, Tomáš Horváth, Martin Krajčovič , požičanec z Varína Majo Kubík- inak rodený trnavčan, nehrajuci kapitán Gabo Majerník, lekar Martin Susko, kustod Rado von Stanka priniesli do Trnavy bronzové medaily. System turnaja bol nastaveny tak , že z každej skipiny postúpili najlepšie 2 mančafty. Tie si potom nasredne krížovym systemom zaharli o medaile.

Trnavský LUNOCHOD v skupine najpr porazil domaci Festa Club Terchovú 2 : 1, poradili si aj s Raketami zo Serede 2 : 1 a Horskou sluzbou Terchova 2 :0  . Nestacili len na neskoršieho víťaza Zúfalci Sered, ktrorým podlahli 2 : 0.

V semifinale sme narazili na Lokomotivu Sered - Trio. Aj tento súper bol nad naše sily, kedže už bola pokročila hodina a borovička čoraz studenšia.

Prehra 2 : 0 nas odsunula na boj o tretie miesto. Tu sme sa stretli s dalšim zastupcom Lokomotivi Sered- Team Basket. V neúprosnom boji sme nakoniec zvíťazili 2 : 1 a radovali sme sa z 3. miesta. Vykonom nám k tomu dopomohol a súper.