Neveriaci vs. Tomáš

25.02.2018 13:27

Až do 10.00 bolo v hale 7 neveriacich, ktorí neverili, že sa bude dnes hrať. Na poslednú chvíľu totiž odvolal účasť Jaro. Neveriacich napokon obrátil apoštol Tomáš, ktorý si pre kamarátov odrthol od úst príjemené nedeľné chvíle v kruhu rodiny. A nakoniec sa objavil aj Jaro, ktorý nechal doma dieťa, ženu, horúčku aj svokru. Bielych posilnil od žltých Juraj H. a aj vďaka možnosti prestriedať uhrali dnes Bieli remízu 8:8. V úvode niekoľko dlhých minút nepadol gól. Presun jedného mužstva na polovicu súpera bol pomalý hneď od začiatku, ale obom mužstvám sa darilo tútto rýchlosť priebežne s pribúdajúcimi minútami ešte spomaľovať. Potom zažiaril z čistého neba Duško 3 gólmi a už sa to rozbehlo. Remízu zariadil na záver golom a následne zahodenou šancou Juraj H.