Prvý po lete

16.09.2017 10:55

Zajtra  sa odohra prvý zápas po letnej prestávke. Všetci si dufam dostatočne oddýchli a vybehnú na palubovku plný elánu, energie a s úsmevom. Síce nám pre zdravotné problemy vypadli hráči , ale pevne verím, že tento krásny  a dlhoročný zvyk nezanikne.

Tomáš a Miloš sa pripoja do zápasov o niečo neskôr. Martin Partel avizoval problem s kolenom. Dodo Martinek už asi navždy zavesil futbalove tenisky na kliniec. Uvidíme ako sa postavia k tejto otazke Martin Krajčovič a už takmer zabudnutý Rado Lionel Staňka. Obaja vypadli pre zranenia.

Tým, krorým ešte slúži zravie- a dufam , že aj bude držím palce. Jednak aby odohrali všetky zápasy a jednak pri zhananí futbalistov. Verím, ze každu nedelu  sa zíde dostatočný počet hráčov.

Tý čo zostali a možu hrávat - Juraj Henisch, Dušan Hutár,Jano Kral,  Peter Hutár, Peto Slamka, Martin Susko, Gabo Majerník, Janči Gombala, Dodo Lukačovič......... Budem rad, ak oslovite niekoho, kto by bol schopný splnit naše náročne požiadavky a pripojil by sa do našeho kolektívu.