Vydarená odveta

20.10.2018 18:16

Športendela vs FC Drvič Lošonec 1:1. Vydarenosť odvety vidíme v dvoch rovinách. Po prvé: Zopakoval sa výsledok z Lošonca a  po druhé: Hostí si domáci uctili prístupom a pohostením rovnako kvalitne, ako to urobili pred polrokom lošončania. Domáci vybehli na hostí z ostra. Už v štvrtej minúte nastrelil po nádhernej strele brvno Peter Belica. A po pár minútach sa už menilo skóre, keď po pretiahnutom rohu z voleja prestrelil Juraj Henisch všetko čo mu stálo v ceste vrátane brankára hostí. Lošončanom sa ale ešte v prvom polčase podarilo vyrovnať. Domáci mohli vzápätí strhnúť víťazstvo na svoju stranu, ale ponúknutú penaltu po jasnom faule na Juraja Klembaru Ján Král nepremenil. V druhom polčase mali obe mužstvá množstvo šancí, ale tie čisté gólové mali najmä hráči zo Športnedele. Svoju povesť strelca nepotvrdil Gabriel Majerník ani Juraj Klembara. A tak po záverečnom hvizde kvalitného rozhodcu sa rozchádzali hráči oboch tímov do kabín zmierlivo.